Zvířátka v zimním lese

Další zimní týden jsem si s dětmi povídali o zvířátkách, která žijí v lese v zimě. Jak si zajišťují potravu na zimu, kde si budují své pelíšky a která zvířátka to vlastně jsou. Také jsme si vyrobili na školkové okno krmítko, kde budeme ptáčkům sypat zrníčka. A protože víme, že zvířátka to v zimním období nemají vůbec jednoduché, vyrobili jsme také krmelec, který jsme zanesli zvířátkům do přírody. Děti pak přinesly z domu seno, jablíčka, mrkvičky a dalších dobré pochutiny, abychom zvířátkům trochu pomohli s hledáním potravy.

Fototechnika

Samsung NX11 Xiaomi HM1S