MIkuláš, anděl a čert

"Mikuláš, Mikuláš, až večer přijde k nám..."
A přišel. Sice ne večer, ale ráno a do školky. A my čekali....a báli se, že přijde jen čert. Ale přišel Mikuláš s andělíčkem i čertem.
Mikuláš četl ze stříbrné knihy jak jsme byli hodní a nezlobili. Čert čekal s otevřeným pytlem koho si veme do pekla, ale nepochodil. Protože ve študlovské školce jsou samé hodné děti.
Tak po nadělování dárečků jsme se s Mikulášem a jeho družinou rozloučili básničkami a písničkami a těšíme se na příští rok na další shledání u nás ve školce ;-)

V májové AKCI nyní máte fotoknihy s 25% a větší vyvolané fotky, vč. všech plakátů s 27% slevou. Neváhejte slevy využít. A nově nemusíte zadávat žádný kód. Slevu na produkty v akci získáte automaticky. Akce platí do 5. 5. 2024
Získat slevu