Ledové království

Elza, Anna, Olaf a Swen - hlavní postavy dětmi oblíbeného kresleného filmu, který strhl všechny. I naši školku tento film naprosto ovládnul už minulý rok. Konečně se nám podařilo uspořádat jednodenní projekt, kdy naše školka strávila jeden den s Elzou a Annou v Ledovém království. Děti v krásných kostýmech, všude led a sníh, výroba sněhových vloček, skládání námětových puzzlí a samozřejmě tanec na Elzinu písničku. A před spaním samotný film přímo z televize....pěkně jsme si zmrazily jeden z jarních dnů...bylo to super! =)