Školička na ZŠ

V úterý 26. 1. si pro nás děti na Základní škole spolu s paní učitelkou Jaruškou připravili zábavný a velmi prospěšný program v podobě ukázky vyučování na ZŠ.
Školička, do které jsme všichni byli pozváni, byla plná těžkých i snadných úkolů pohybového, didaktického i logického rázu.
Každé dítě ze školky si vzal na starosti jeden nebo dva školáci a procházeli s nimi postupně jednotlivá stanoviště s připravenými úkoly. Úkoly jim pomáhali plnit a také jim dávali rady, jak k úkolům přistupovat.
Za každý splněný úkol dostaly děti razítko na svou kartičku. Na konci dostaly ještě obrázek krtečka a malý dáreček od školáků.
Školkovým dětem se školička moc líbila, úkoly je bavily, měly radost s výsledků a z toho, že si mohly zahrát na velké školáky. A pro školáky to byla dobrá zkušenost jak někomu pomoci, vést k výsledku a dokázat třeba i opravit chybu.
Školákům i paní učitelce Jarušce moc děkujeme.