První školkový výlet =)

"Dobrodružná výprava za pokladem skřítka Skalníčka"....to byl náš první společný školkový výlet. Nebylo to vůbec jednoduché skřítka pod skalami najít, přivolat ho a poprosit ho aby nám dal poklad. Museli jsme se dostat do jeho skalnaté jeskyně, sbírat malé kamínky a zpívat písničku...nakonec se nám vše podařilo a skřítek, který má rád děti ze školky nám poklad dal. A obrovskou radost jsme měli, když jsme viděli, co v něm bylo...s novým bazénem do školky, balonem, lopatičkami a dalšími drobnostmi jsme odcházeli s naplněnými batůžky. Cesta autobusem byla taky velkým zážitkem, natož pak sledování pohádky na postýlkách ve školce. A krásný den jsme spolu zakončili prohlídkou naší študlovské hasičské zbrojnice a velkého hasičského auta...Moc jsme si výletový den spolu užili =)

Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více