Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

ms-studlov

Ledové království

92 fotek10.4.2017- zobrazení
Elza, Anna, Olaf a Swen - hlavní postavy dětmi oblíbeného kresleného filmu, který strhl všechny. I naši školku tento film naprosto ovládnul už minulý rok. Konečně se nám podařilo uspořádat jednodenní projekt, kdy naše školka strávila jeden den s Elzou a Annou v Ledovém království. Děti v krásných kostýmech, všude led a sníh, výroba sněhových vloček, skládání námětových puzzlí a samozřejmě tanec na Elzinu písničku. A před spaním samotný film přímo z televize....pěkně jsme si zmrazily jeden z jarních dnů...bylo to super! =)

Proměňte své album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Je to jednoduché.

Vytvořit fotoknihu